Disainvoodi just sulle
Maailma omapäraseimad puidust voodid meilt

Personaalsed disainvoodid

Valmistame erinevate lahendustega voodeid alates rustic stiilist kuni puhaste joonte ja pindadeni välja, vajadusel paneme voodi pimedas helendama.

Söögilauad/diivanilauad

Laudade juures kasutame võimalikult laia planku, et esitleda ja tuua välja puidu ilu

Köögid, garderoobid, väärispuust tasapinnad

Valmistame kööke, garderoobe, väärispuidust töötasapindu vastavalt Sinu soovidele, pakkumise saamiseks võta meiega kindlasti ühendust!

Soovid täiesti personaalset custom-lahendust?

Saada meile oma soov ja mõtted ning pakume Sulle sobivaima lahenduse

Viimased Projektid

Vaata meie viimati valmistatud projekte, tehtud töid ja kollektsioone

Tagasiside klientidelt

Kui kuulsin sellise voodi valmistamise võimalusest, siis teadsin täpselt, et üks selline peab saama minu omaks:) Mõeldud- tehtud ja minu maakodus ta nüüd ilutseb! Mulle väga meeldib teadmine, et selle juures on kasutatud aastakümneid vanu palke ja looduslikku puiduõli. Sain valmimise käigus kõiges kaasa rääkida, ise valida madratsi suuruse, sügavuse ja puidu lõpliku tooni. Eriti suur üllatus oli näha, kui lihtsalt see kokku-lahti käib, olles ikkagi samal ajal väga stabiilne ja jõuline. Kui muidu kipub puit ikka aja jooksul mängima, siis see voodi ei pragune ega nigise-nagise. Uskumatu, kui suur võib olla vahe korraliku käsitöö ja tavalise masstoodangu vahel! Soovitan julgelt kõigil oma erisoovidega Alo poole pöörduda 🙂

Maie Jaomaa

klient